Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja, Johtokunnan jäsen Kuukka Vesa vesakuukka@yahoo.com 0407199419
Varapuheenjohtaja, Kiekkokoulun rehtori Mielonen Harri earthgas@gmail.com 0400 471 390
Valmennuspäällikkö Wichmann Sampsa sampsa.wichmann@gmail.com +358400 619 691
Varustepäällikkö, Johtokunnan jäsen Hanski Mika mikahproject@hotmail.com 0503034175
Kiekkokoulun rehtori Korhonen Jarmo Jamppa.korhonen@luukku.com +358 50 326 9308
Kumppanuudet ja varainhankinta, Johtokunnan jäsen Saarainen Kai kai.saarainen@pp.inet.fi 040 5878313
Jäävuorojen jakaja Matilainen Jarno jarnotapanimatilainen@gmail.com 040 4455847
Rahastonhoitaja, Johtokunnan jäsen Halkola Jyri jyri.halkola@gmail.com 0407245596
Johtokunnan jäsen Jokela Pasi pasi.jokela@pp.inet.fi 040-7233567
Johtokunnan jäsen, Tyttökiekkovastaava Salminen Jenni jenni_1980@hotmail.com 040 589 1081
Johtokunnan jäsen, Tukihakemus vastaava Salminen Karoliina karoliina.ma.salminen@gmail.com 050 3535399
Seurasiirrot vastaava Suoknuuti Tommi tommisuoknuuti@msn.com 044-3332879
Kiekkoympyrät -80 r.y.
«  Tammikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 
Kategoriat