Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja, Johtokunnan jäsen Savolainen Jenna puheenjohtaja@ky80juniorit.fi 0408260069
Valmennuspäällikkö, Johtokunnan jäsen Wichmann Sampsa valmennuspaallikko@ky80juniorit.fi +358400 619 691
Varustepäällikkö, Johtokunnan jäsen Hanski Mika mikahproject@hotmail.com 0503034175
Kiekkokoulun rehtori Martikainen Sari smartikainen@google.com 0417459866
Rahastonhoitaja, Johtokunnan jäsen Harju Vilma-Tuuli vilma.ruoppa@gmail.com 0451121587
Johtokunnan jäsen, Tähtiseura vastaava Jokela Pasi pasi.jokela@pp.inet.fi 040-7233567
Johtokunnan jäsen, Tyttökiekkovastaava Salminen Jenni jenni_1980@hotmail.com 040 589 1081
Johtokunnan jäsen, Tukihakemus vastaava Salminen Karoliina karoliina.ma.salminen@gmail.com 050 3535399
Johtokunnan jäsen Virtanen Tanja tanja.virtanen89@hotmail.com 050 380 9828
Seurasiirrot vastaava Suoknuuti Tommi tommisuoknuuti@msn.com 044-3332879
Kiekkoympyrät -80 r.y.
«  Lokakuu   »
Kategoriat